יום הולדת לנערות

ארגון מסיבת Sweet six-teen מושלמת לנערות צוות ההילולה גאות להשיק אותך בערב נוצץ ומלא בקסם וסטייל לכבוד יום ההולדת ה 16 שלך, היום שבו את הופכת לאישה צעירה. אז אם חיפשתם רעיונות ליום הולדת 16 הגעתם בדיוק למקום הנכון!

צרו קשר עם ההילולה?

צוות ההילולה, מודעת לרגישות של ימי הולדת לנערות והופכת את ההפקה לכמה שיותר רגועה עבור ההורים ומרגשת ביותר עבור הנערה עצמה. האירוע יהיה נוצץ מלא בחוויות מרגשות בו תהפכי למלכה, מלכה ליום אחד, יום בו כולן נפגשות כדי לשמח ולחגוג איתך: מסיבת ריקודים אל תוך הלילה, תחרויות נושאות פרסים, מסיבות קרנבל וזומבה הישר מברזיל, תצוגות אופנה ומסיבות איפור וסטייל הם רק חלק קטן מהאפשרויות המעניקות צוות הבנות האופנתיות, הנמרצות רעיונות ליום הולדת 16 לנערותוהאנרגטיות ביותר באזור. יום הולדת לנערות עושים רק עם ההילולה.

רעיונות ליום הולדת 16: טיסה 16 SST ל- NYC מוכנה להמראה...

מסיבת SWEET SIX - TEEN ניו יורקית אופנתית במיוחד, כזו שתגרום לכוכבת ולחברותיה, להרגיש ממש כמו במסיבה אמריקאית ואופנתית במיוחד, מלאת אנרגיה ומעריצות. ערב שלא ישכחו לך להרבה זמן עם הפעלות מקוריות, תלבושות, מדריכה מקצועית, מוסיקה מעודכנת והטכנולוגיה החדשנית ביותר כדי להעניק לכוכבת החוגגת 16 את הערב הבלתי נשכח בחייה.

מסיבת אוסקר או מסיבת דרמה, מסיבת משחק או מסיבת כוכבות קולנוע - כל מה שחלמה הנסיכה שלכם אי פעם אפשרי, ללא הדאגות והחשש לארגון ולסדר באירוע עצמו, את האירוע מארגנות ומנחות צוות מפעילות ומפיקות אירועים מנוסות היודעות כיצד לשלב  את שביעות הרצון של ההורים עם שביעות הרצון של הנערה. אנחנו נדאג להציע לכם רעיונות ליום הולדת 16 במטרה להפיק יום הולדת שלא תשכח.

צוות ההילולה מציג מבחר רעיונות ליום הולדת 16

ישיבת ההפקה למסיבת ה Sweet SixTeen שלך תקבע ליום.... הכיני עט, מרקר וספירלה .... סתם, הביאי את ההורים ואנו נדאג למסיבה האופנתית והפופולארית ביותר אותה ידעה העיר...

עוד על רעיונות ליום הולדת לנערות / בנות ? לחצו כאן