מסיבת רווקות בהתאמה אישית

ההילולה מפעילות למסיבת רווקות

המפעילות של צוות ההילולה הן מקצועיות ביותר, יש להן את השילוב המושלם של הניסיון והיכולת להפעיל כל קהל וזה מה שעושה את ההבדל והופך את הערב למסיבה מוצלחת ברמה גבוהה מאוד!

אצלנו בההילולה כל מפעילה שמגיעה למסיבת הרווקות חושבת בדיוק כמוכן. ומכיוון שכולנו מודעות להוצאות הרבות שנדרשות מהחוגגות: מעתה הגענו קרוב מאוד אליכן, צוות ההילולה בפריסה ארצית. לצוות ההילולה מפעילות לאירועים ומסיבות בכל אזור, שפשוט מכירה מקרוב את סביבת החוגגות (המנטליות, הרוח, וכיוון המחשבה) וכך אנו חוסכות לכן בעלויות המסיבה על-ידי מניעת בזבוז ותכנון מדויק של האירוע.

אנחנו בההילולה דואגות לתת לכן את המסיבה הטובה ביותר, בהתאם לתקציב שיש ברשותכם.

מסיבת רווקות לבחירתך

ניתן לבחור את סוג ההילולה – סגנון הפעלה למסיבה הרווקות  לפי רוח החוגגות והתקציב

ההילולה האידיאלית המפנקת:

הפעלה מצחיקה בטירוף, משחקים מיוחדים ושונים מהמשחקים הבנאליים המוכרים, גימיקים למסיבת רווקות ייחודיים ואביזרי מסיבה צבעוניים, מערכת הגברה ומוסיקה עדכנית ומגוונת שנבחרה בקפידה, ריקודי בטן או קרנבל בקצב הזומבה – עם תלבושות צבעוניות לכל הבנות, סקסולוגיה – משחקי סקס קלילים ומצחיקים, סודות וטיפים מחדר המיטות , מפגש מעניין ומסקרן עם מזוודת הצעצועים שלנו.הפעלה מרגשת סביב הכלה, פרסים סקסיים למנצחות, מתנה מיוחדת למארגנת ומארז יוקרתי לכלה, זהו פורמט המסיבה השכיח ביותר (משך ההפעלה כ3 שעות לערך).

ההילולה היוקרתית:

מסיבה מושקעת יותר, בנוסף לכל ההפתעות וההפעלה שמפורטת בהילולה האידיאלית המפנקת,  ההילולה תדאג לצלם ולהפיק סרט חתן הכולל מצגת מרשימה ומרגשת לכלה עם תמונות מהעבר וההווה וכן צילום החתן עונה על שאלון החתן המוכר והמרגש, העריכה של הסרט הינה ברמה גבוהה מאוד. בנוסף הכלה תקבל קולאז' מתנה עם תמונות שלה עם החברות, המשפחה והחתן כמובן, זהו פורמט המסיבה המושקע ביותר (משך ההפעלה 3-4 שעות לערך).

ההילולה הקלאסית:

מסיבה מותאמת אישית לכלה ולחוגגות, בדגש על קונספט שמח מצחיק ומעשיר, יהיו משחקים מקוריים ומדליקים, ההפעלה דינמית ומקפיצה סקסולוגיה, ריקודי בטן,ו זומבה או נומרולוגיה ארוטית , אתן תבחרו ואנחנו נעניק לכן באהבה ערב מופלא ומיוחד במתכונת ממוקדת שיענה על הציפיות שלכן מבחינה תקציבית – זהו פורמט המסיבה הזול ביותר (משך ההפעלה 1.5). - פרטים נוספים על מסיבת רווקות של ההילולה

ההילולה לדתיות:

מסיבת רווקות לדתיות , ערב מרגש ומלא תוכן צנוע יותר איכותי ומיוחד המותאם בדיוק רב לקהל הבנות הדתיות ושומרות המסורת שבנינו.

ההילולה האקסלוסיבית:

מסיבת רווקות ייחודית ומושקעת, כל הבנות מתחילת הערב בתחפושות סקסיות מדליקות, המון אביזרים ססגוניים: פאות, מסכות, ביריות, צעיפי נוצות, כפפות, כובעים וכו'... הכלה תגיע למסיבה ותופתע בכניסת כלה מרגשת, ההפעלה תהיה דינמית ותוססת משלבת המון משחקים המבוססים על תחרויות מצחיקות בין הבנות.. שמח ושמח פרסים סקסיים יחולקו למנצחות ומארז יוקרתי ועשיר לכלה שתתרגש בסוף המסיבה מטקס ברכות מרגש המשלב גם את החתן המיועד! (משך ההפעלה שעתיים). ניתן לשלב גם חשפן בסוף ההפעלה.

מסיבת רווקות אקסלוסיבית

כל ערב מופק ומתוכנן בקפידה ומותאם באופן אישי לכלה ולחברותיה (לאחר איסוף מידע מקדים על הכלה מהחברות, המשפחה והחתן כמובן...)
במסיבה אנו מעבירות הפעלות ייחודיות ומפתיעות שימלאו אתכן באנרגיות של שמחה וכיף שישאירו לכן טעם של עוד…
ההפעלה מתמקדת בחיבור הבנות ושמחה לכלה, אין בהפעלה תוכן מביך, לא נוח, או לא נעים. משחקים מצחיקים, מוסיקה וריקודים.
ואל תשכחו שאצלנו לא קיימת האופציה של בלתי אפשרי כי: "ההילולות שלנו מגיעות לכל הארץ"