ערב גיבוש

ערב גיבושאם גם אתם מחפשים את הפעילות האולטימטיבית עבור העובדים שלכם וכבר מאסתם בערבי החברה המונוטוניים – הגעתם למקום הנכון. אנחנו בהילולה אחראיים להקפיץ את מצב הרוח ואת הגיבוש החברתי!

לגלות את הצד האחר

זה המבט המותש שבסוף האירוע אשר מגלה כי הייתה פעילות מלאת אדרנלין, זו שביעות הרצון שהגוף אומר ביציאה מהאירוע ואלו הן בעיקר ההתגודדויות לאחר האירוע – המעידות על חוסר רצון להיפרד וללכת הביתה. כל בני האדם הינם בעלי צורך תקשורתי וכל אדם מפתח לעצמו את הדרך הנוחה לו ביותר ליצירת תקשורת. אם אתם רוצים לגלות את הצד האחר באמצעות ערבי גיבוש מרתקים ומעשירים – הילולה היא הכתובת.

חשיבות רווחת העובדים

בעידן בו מנהלים וארגונים גדולים כבר מבינים כי רווחה חיובית של העובדים מעצימה את רווחת הארגון, ההשקעה במוטיבציה ובתחושה החיובית של עובדי החברה הולכת וגוברת באמצעים שונים. אם העובדים שלך אינם מכירים אחד את השני ומגיעים לעבודה רק כי צריך, ערבי גיבוש של הילולה הם התשובה המושלמת עבורך! לא דומים לשום פעילות אחרת, ערבי גיבוש של הילולה יוציאו מהעובדים שלך את הצדדים שהם בעצמם שכחו שקיימים בהם.

ערב גיבוש מקורי ויחודי

הילולה – מוציאים מכם את הטוב ביותר

אחרי שכבר מוצו כל האפשרויות הסטנדרטיות, ארוחות הגורמה כבר מוכרות לעייפה, ערבי החברה המונוטוניים כבר הפכו לעול ולא לחוויה והפעילויות החברתיות כבר אינן מרגשות את העובדים שלכם – הילולה כאן כדי להוציא מכם את הטוב ביותר. הילולה מציעה לעובדים בכל תחום שהוא מגוון רעיונות לערבי גיבוש שיצחיקו וישחררו, יטריפו וירגשו, יעוררו ואפילו ידהימו את המשתתפים – כך שאחרי ערב הגיבוש כבר לא תהיו אותם אנשים!

גיבוש שהופך לדגל של החברה

רעיונות לערב גיבושפעילויות מרגשות ומעשירות, מצחיקות ומעוררות יגלו בעובדים את הצד החם והתקשורתי, הקליל והנינוח. ערבי גיבוש של הילולה מעניקים חוויה שלא דומה לשום דבר שהכרתם קודם לכן וצוות העובדים שלכם מעולם לא היה מגובש יותר! אין ספק כי הגיבוש החברתי והצוותי הנולד בערבי הגיבוש של הילולה הופך להיות הדגל של החברה ומביא לתוצאות מדהימות ביעילות החברה כבר בשבוע שאחרי הפעילות!

אווירה משוחררת ומעוררת

ערבי גיבוש של הילולה מתקיימים באווירה משוחררת ומודרכים על ידי צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר בהדרכת עובדים וצוותים. תודות לניסיון רב השנים שרכשנו בפעילויות של הילולה למדנו להכיר היטב כל אוכלוסיה ולהתאים לכל צוות את הפעילות האולטימטיבית עבורו. בפעילויות הגיבוש של הילולה המשתתפים הופכים להיות חלק מהיוצרים של האירוע וחלק אימננטי מההפעלה האחראית להצלחת ערב שכולו הנאה בלתי נשכחת.