ערבי צוות וגיבוש

עליך מוטלת האחריות כל פעם מחדש לארגן לעובדים ערב צוות מגבש שיגרום להם קצת להתרענן משגרת העבודה ולחזור עם חווית גיבוש יוצאת דופן שתרעיף עליך שבחים שכן הפעם השקעת בהם ובגדול!

וההנהלה גם היא מודעת ליתרונות שיש לצוות עובדים מגובש ולהשפעתה על אפקטיביות העבודה.

אז שוב התלבטות! באולינג? קריוקי? לעובדים כנראה נמאס שוב ערב גיבוש במסעדה אולי ברביקיו באחד הפארקים.... הם לא רוצים לעבוד קשה לנפנף, לדאוג לסלטים, אלכוהול אז מה???
הם רוצים להתפרק , להשתחרר , לצחוק להתנתק משגרת העבודה (הרי תמיד במפגש עם קונספט של ישיבה מתגלגלים לשיחות על עניני עבודה), לחוות ערב גיבוש צוותי שונה ומיוחד בלי יותר מדי דיבורים של מרצים יועצים ומנהלים חוויה נדירה של נטו הנאה וכיף .

ערב גיבוש צוותי שמשיג את המטרה בצורה של הפעלה מקורית, דינמית ומצחיקה בטירוף האנשים פשוט לא יפסיקו לצחוק והכל באווירה שמחה, המוסיקה לא תפסיק להתנגן, האביזרים הססגוניים ישפיעו גם כן על מצב הרוח של כולם והאנשים בערב הם יהפכו לשחקנים הראשיים בהצגה הגדולה . כל זה בניצוחם של צוות "ההילולה" המתמחה בארגון ערבי גיבוש לפי דרישה!

בצוות ההילולה מפעילות מקצועיות וכריזמטיות, אשר יודעות להתאים את הפעילות לעובדים ולהוביל כל קבוצה בכל שכבת גיל לערב צוות מוצלח שבסופו העובדים יצאו בhigh" ."
אין זה משנה אם אתם מדרום, מרכז או צפון מפגש משחרר עם ההילולה זו הזדמנות מצוינת לצאת מהשגרה!


רעיונות לערב גיבוש לעובדיםרעיונות לערב גיבוש לעובדים

ערב צוות נועד להעמיק את ההכרות שבין חברי הצוות והמנהל בראשם, לחזק את האחדות, לגרום להם "להשתחרר" מעומס ולתת פורקן אל מול הלחץ והשחיקה.

להמשך קריאה...


המירוץ - פעילות גיבוש לעובדים

"המירוץ"- פעילות גיבוש לעובדים?

אנחנו מזמינים אתכם לערב מאתגר בו תדרשו להפגין זריזות, עבודת צוות, תלות הדדית, חשיבה נכונה, יצירותיות ובעיקר תשוקה בלתי מתפשרת לניצחון!!

להמשך קריאה...


ערב חברה לגיבוש צוותים ומחלקות

ערבי חברה

אחרי שנים של הפעלות וידע בהדרכה והפעלה היתולית באירועים אנו יודעים לקחת את האנשים בערב ולהפוך אותם לחלק מההצגה הגדולה, חלק מהמפעילים וחלק מהאחראיים להצלחת הערב הזה.

להמשך קריאה...


ערב צוות

ערב צוות

בפעילויות הנכללות בכל ערב גיבוש צוות של הילולה העובדים יזכו לשחרור ופורקן מתחים שיביא לתחושה גבוהה של רגיעה, הנאה ועונג. מאחר וביומיום כולנו מחויבים לאינספור יעדים ומטרות

להמשך קריאה...


ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש לעובדים

האם גם העובדים שלך כבר התעייפו מערבי חברה במסעדות גורמה, סרטים משותפים, ערבי ברביקיו או פעילויות חברתיות היתוליות אצל אחד מבתי העובדים, ההילולה כאן כדי להעיר את העובדים

להמשך קריאה...


ערב גיבוש למורים

ערב גיבוש למורים

העבודה של המורים היא קשה, מאתגרת ושוחקת ומגיע להם מדי פעם לקחת אתנחתא, פסק זמן מהשגרה הלחוצה ולהתאוורר, להיטען מחדש באנרגיות חיוביות של שמחה גיבוש וכיף בשביל זה אנחנו כאן!

להמשך קריאה...


ערב גיבוש לעובדי הייטק

ערב גיבוש לעובדי הייטק

בחברות הייטק אירועי גיבוש המיועדים גם כדי לגבש בין העובדים וגם כדי לגרום להם באופן יזום לעזוב את העבודה  לטובת פעילות פנאי ובילוי.

להמשך קריאה...


ערב גיבוש לחיילים

ערב גיבוש לחיילים

החיילים תמיד שמחים להשתתף בערבי גיבוש שיש להם שתי מטרות - האחת - גיבוש היחידה   והשנייה  אתנחתא מהשגרה. זו ההזדמנות שלהם להיטען באנרגיות חדשות, לצבור כוחות מחודשים.

להמשך קריאה...


סדנת יוגה וצחוק

סדנת יוגה צחוק

סדנת צחוק היא פעילות חווייתית המשלבת צחוק בלתי מותנה עם נשימות יוגה. במהלך סדנת הצחוק אפשר לצחוק וליהנות מהשפעתו החיובית של הצחוק גם ללא סיבה.

להמשך קריאה...


סדנת IDTסדנת IDT

סדנת O.D.T / I.D.T היא כלי הדרכתי התנסותי שמטרתו להוציא את העובדים מסביבת העבודה ולהקנות להם מיומנויות שונות על ידי התנסות בפעילויות מגוונות.

להמשך קריאה...


ערב בידור ישראליערב בידור ישראלי

ערב מהסרטים מאגד בתוכו תרבות ישראלית, הווי, בידור, והמון שמחה. גיבוש הקבוצה סביב שעשועון טלוויזיוני מצליח

להמשך קריאה...
 


אליפות בדקהאליפות בדקה

אוהבים אתגרים ? אז המשחק הבא בשבילכם! המשחק שכבש את העולם מגיע הפעם גם למשרדי החברה !
המטרה לצלוח כמה שיותר משימות פשוטות בדקה

להמשך קריאה...