פעילויות גיבוש

האדם הוא יצור חברתי מטבעו. כולנו בודקים אחד את השני ללא הרף, מחפשים אחר חיוך ויצירת קשר עם הסביבה, נהנים מהתקשרות חיובית וסולדים מהתקשרות שלילית. כדי להפוך את החיוך המסויג לצחוק מתפרץ, כדי להזכיר לכם למה אתם כל כך אוהבים פעילויות משותפות וכדי להכיר את העולם הממכר של ערבי חברה בההילולה, אנחנו כאן כדי לפתוח לכם את הדלת לעולם שכולו צחוק באמצעות פעילות גיבוש. בההילולה מגוון סדנאות גיבוש שיתרמו ויעזרו לכל מיני צרכים בחייכים, גם עסקיים, גם אישיים וגם זוגיים.

למידע נוסף אודו פעילויות גיבוש בקרו באתר

ערבי גיבוש לזוגות

חושבים שאתם יודעים הכל על בן או על בת הזוג שלכם? חשבו שוב! אם עד היום חשבתם שאתם מכירים את בני הזוג שלכם, בערב גיבוש של ההילולה תשכחו כל מה שידעתם! האדרנלין ו"היי" איתו יוצאים בני זוג מתוך פעילויות גיבוש לזוגות הינו חוויה בלתי נשכחת. את העונג והצחוק שתחוו בערב אחד של ההילולה, לא חוויתם כל החיים! ערב גיבוש לזוגות מיועד למבוגרים בלבד ואפשר לדמות אותו לחוויה בלונה פארק, לא פחות.

פעילויות גיבוש לזוגות של ההילולה שונה מכל דבר שהכרתם עד היום. הערב מציע חוויות מצחיקות עד בכי, משחקים מפתיעים, תחרויות חדשניות וייחודיות לההילולה הנערכות בין המינים ובין הזוגות, משימות קבוצתיות ואישיות שיגרמו לכם לצחוק... הצחוק יתחדש (גם אחרי ערב הגיבוש) כל פעם שתזכרו בחוויות שעברתם בערב הגיבוש עם ההילולה. 

אם תרצו נשלב גם משחקים סקסיים, תקבלו טיפים מחדר המיטות, ותחושו צורך למהר הביתה להתנסות במתנות שקיבלתם. תודות לההילולה, תגלו כי פעולות גיבוש הן בכלל לא מה שחשבתם! 
בערב הגיבוש תזכו לשחרר את כל המעצורים ולהפוך את הערב לחוויה בלתי נשכחת למשך זמן רב.

חברות שעשו איתנו ערב סדנאות גיבוש

אילו חברות שעשו איתנו סדנאות גיבוש לעובדים

פעילויות גיבושפעילויות גיבוש לעובדים

כל מנהל יודע כי גיבוש במקום העבודה מוביל לתוצאות משמעותיות בהישגים המקצועיים של החברה. אם אתם רוצים לראות את העובדים שלכם מתפוצצים מצחוק עד בכי, מחזיקים את הבטן כדי שלא תיפול ובאופן כללי עושים כל מה שביכולתם לשמור על אחרון כבודם ורצינותם – פעילות גיבוש לעובדים המוגשים לכם מטעם ההילולה הם התשובה למה שחיפשתם. ערבי הגיבוש לעובדים של ההילולה מציעים ערבי גיבוש לא שגרתיים, מקוריים ומשגעים!

אם עד היום חשבתם שהמנהל שלכם רציני וחמור סבר – המליצו לו על סדנאות גיבוש לעובדים הכוללות תוכניות ייחודיות לההילולה! ההילולה מציעים לעובדים בכל הסקטורים, בכל התחומים ובכל הדרגים לגלות את הצד המצחיק של העבודה! תודות לערבי הגיבוש של ההילולה העובדים יהפכו מקולגות לחברים ומרציניים – לבעלי כאב בטן מתמשך!

עוד על: ערב גיבוש לעובדים

ערבי גיבוש לנשים

נשים הן המין העוצמתי ביותר. לפי שכך, סדנת גיבוש של ההילולה מתאימות במיוחד לנשים רבות עצמה, שיודעות מה הן שוות.
במסגרת ערב הנשים המטריף של ההילולה יחוו המשתתפות את החיבור המשמעותי ביותר שחוו אי פעם תודות לכוח העוצמה הנשי ולהדרכה נשית מנוסה, כריזמטית ומלאת חיים במסגרת פעולות גיבוש מרתקות.

עוד על : ערבי נשים